  • Mitsubishi Heavy VRV Inverter Ceiling Mounted Duct Connected indoor unit (8.0Hp) FDU224KXZE1
Mitsubishi Heavy
Inverter
View more
  • Price: contact
Brand: Air Conditioner Mitsubishi Heavy
There are 2 Power. You are choosing 8.0 HP
  • 8.0 HPPhòng 101 - 107m2
  • 10.0 HP
  • View more
Specifications
Made in Japanese Brand
Refrigerant R-410A
Type Inverter
Cooling Capacity 8.0 Hp - 22.4 kW
Power Input (Ph/V/Hz) 1 Phase 220 - 240 V 50Hz
Refrigerant/ Liquid Pipe Diameter (mm) ø9.52 / ø19.05
Dimensions (H x W x D) 379 x 1600 x 893 mm