  • Mitsubishi Heavy Multi Wall-mounted Indoor Unit Inverter 0.8 HP (0.8 Horsepower) SRK20ZSS-W5
Mitsubishi Heavy
Inverter
View more
Download Catalogue
The selling price for purchasing the outdoor unit.
  • Price: contact
Brand: Air Conditioner Mitsubishi Heavy
There are 4 Power. You are choosing 0.8 HP
  • 0.8 HP
  • 1.0 HPRoom 12 - 15m2
  • 1.5 HPRoom 16 - 20m2
  • 2.0 HPRoom 24 - 30m2
  • View more
Related products
Mitsubishi Heavy
Wireless remote controller Multi Mitsubishi Heavy
1.0 HP
  • 1,600,000₫
Wired remote controller Multi Mitsubishi Heavy
1.0 HP
  • 1,850,000₫
Mitsubishi Heavy multi wall mounted indoor unit Inverter (1.0Hp) SRK25ZSS-W5
1.0 HP Inverter
Energy Star
Mitsubishi Heavy multi wall mounted indoor unit Inverter (1.5Hp) SRK35ZSS-W5
1.5 HP Inverter
Energy Star
Mitsubishi Heavy Multi Wall-mounted Indoor Unit Inverter 2.0 HP (2.0 Horsepower) SRK50ZSS-W5
2.0 HP Inverter
Ceiling Concealed Type Multi Mitsubishi Heavy SRR25ZM-S (1.0 HP)
  • 10,350,000₫ (-13%)
Mitsubishi Heavy Multi Wall-mounted Indoor Unit Inverter 2.5 HP (2.5 Horsepower) SRK60ZSX-W
2.5 HP Inverter
Mitsubishi Heavy ceiling cassette air conditioner Inverter 1.5 HP (1.5 Horsepower) FDTC35VH1
1.5 HP Inverter
Specifications
Made in Brand: Japan - Made in: Thailand
Refrigerant R410A
Type Inverter - 2-way type (Cooling / Heating)
Cooling Capacity 0.8 Hp (0.8 Horsepower) - 2.0 kW
Heating Capacity 3.0 kW
Use For Room Area 12 - 15 m² or 36 - 45 m³ of gas (suitable for living room, office)
Power Input (Ph/V/Hz) 1 phase, 220V, 50Hz